Новорічна книжкова виставка-вернісаж з використанням кондитерських виробів запрошувала читачів передивитися і прочитати яскраві, чудові, цікаві книжки про зиму, зазирнути в обліплену солодким снігом хатинку і “покататися” на ковзанах, санчатах, вироблених з пряників і білосніжної глазурі.
“Сяє сонце, лід блискучий
Білий сніг такий сліпучий.
Поспішає зима на свято,
Всім несе чудес багато”

Виставка-кросворд

«Велика перерва» стимулювала допитливість, спонукала до більш уважного прочитання представлених на виставці джерел. Доповнення книжкових виставок різноманітними аксесуарами дозволяє розвинути у читачів спостережливість і образне мислення.
Інтерактивні виставки пробуджують у дітей фантазію, інтерес до творчої діяльності, до читання книг, представлених на таких експозиціях. Вони створюють цілісну привабливу, дійсно ефективну інноваційну форму пропаганди літератури, підсилюють її педагогічний, інформаційний, естетичний і пізнавальний потенціал. Творчий підхід бібліотекарів до такої наочної форми роботи, як книжкові виставки, допомагає їм у розкритті бібліотечних фондів, у популяризації кращих творів друку, в рекламі бібліотеки. Створює додаткові стимули читацької активності дітей, дозволяє бібліотекарям досягнути важливої мети – розвитку і виховання творчої особистості з нестандартним мисленням.

Пропаганда літератури шляхом проведення традиційних і нетрадиційних форм масової роботи

Ефективним інноваційним засобом популяризації літератури, виховання у дітей любові до читання, самостійних суджень, інформаційної культури стала презентація книг «Чарівний світ олімпізму».
Працівники шкільної бібліотеки під час презентації книг "Чарівний світ олімпізму" провели учнів стежками славної олімпійської історії. Учні дізналися, де и як зародилися Олімпійські ігри, відкрили для себе великий і цікавий світ спорту. На мультимедійній дошці увагу дітей привернула велика кількість інформації з багатовікової історії Олімпійських ігор від їх зародження у Стародавній Греції і закінчуючи найцікавішими сторінками наших днів, корисна і пізнавальна інформація, яку отримали учні під час заходу, допоможе їм краще орієнтуватися в бурхливому Олімпійському світі, змусить пишатися здобутком наших спортсменів. Впровадження таких активних інноваційних форм роботи створює умови для творчих контактів читачів, сприяє розвитку вмінь самостійно орієнтуватися в різних джерелах інформації, висловлювати свої думки і критично їх оцінювати.
Ці книги стали надійними друзями та супутниками для учнів, які захотіли більше дізнатися про уславлених українських спортсменів та історію олімпійського руху.